Lea

sučka
09/2021
09.11. 2021
kríženec
šteniatko
áno
áno
áno
áno

Popis

Maličká Lea sa našla na ulici Helsinská, Košice. Lea je milá a rozkošná fenočka plná energie. Všetko chce spoznávať a preskúmať, či ochutnať. Je veľmi učenlivá, hravá a neposedná. Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť. Je to typické malé šteniatko, ktoré aj rado veľa “hundre”. Hygienický návykom sa ešte len učí.

Keď Lea vyrastie bude skvelá parťáčka či už na turistiku, psie športy či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi. Je to ešte len šteniatko, ktoré bude presne také, aké si ho vychováte.
Lea hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Je vhodná pre mladú, aktívnu a zodpovednú rodinku, alebo jednotlivca.

VEĽKOSŤ: 3,5kg – 09.11.
Veľkosť v dospelosti – odhad: stredný vzrast (+/-17kg)

Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.
Vzhľadom na nízky vek šteniatka, preferujeme adopciu na Slovensku. Prevoz cez hranice do Čiech je možný až po kompletnej vakcíne, ktorá bude najskôr o 2 mesiace.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0905671142, alebo na alexandra.slobodnikova@gmail.com.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF