Abigail Dory

sučka
11.04.2021
19.04.2021
kríženec
šteniatko 4-5kg, veľkosť v dospelosti - odhad: stredný vzrast (+/-25kg)
áno
nie
nie
nie
áno

Popis

Dňa 19.04. boli nájdené pri ceste párdňové šteniatka v krabici bez mamky. Šteniatok bolo šesť a nebolo reálne, aby sme sa o nich dokázali v útulku postarať. Na našu prosbu sa nám ozvali perfektné žienky z Michaloviec, ktoré si šteniatka zobrali do dočasnej opatery a s láskou sa o nich postarali, za čo im od nás patrí velikánske ĎAKUJEME.
Teraz sú šteniatka pripravené nájsť svoje láskavé domovy. Rodičov šteniatok nepoznáme, sú to krásne kríženčeky.

ABIGAIL DORY JE JEDNA ZO SÚRODENCOV A Z DOČASNEJ OPATERY NÁM O NEJ NAPÍSALI:

“Dory je tak trochu citlivá dušička. Potrebuje pánička s kopou trpezlivosti a pamlskov, no najmä takého, ktorý si vždy nájde čas pomojkať si ju. Je neskutočne prítulná, no dá jasne najavo, keď potrebuje trochu osobného priestoru. Je veľmi šikovná a mohla by sa uplatniť aj v športovej kariére. Dory bude perfektná kamoška na dlhé túry, ale aj na menej aktívne strávené chvíle.
Je vhodná človeku, ktorý už má aké také skúsenosti s psíkmi a veľmi rada by privítala psieho kamaráta. Ku staršiemu-skúsenejšiemu psíkovi vzhliada a všade ho nasleduje (treba dávať pozor na to, aby sa od druhého psíka nenaučila hlúposti :)) Má rada aj mačky (tu zase treba myslieť na to, či bude mať mačička rada ju ;))
Je vhodná aj k deťom, no radšej k starším. Pri manipulácii má občas trošku problém, ale určite sa s tým dá pracovať. Nie je agresívna, len trochu ,,plače.” Tento počiatočný strach sa dá postupne odbúrať pomocou pamlskov alebo hračiek, či len obyčajným hladkaním.
Jazdu v aute znáša v poriadku, i keď má občas trošku problém s pobytom v búdičke, čo sa však tiež dá zmeniť. Hygienickým návykom sa ešte potrebuje doučiť, no je na dobrej ceste ?
Bola kŕmená granulami, ale dostávala k ním aj rôzne druhy ovocia a mäska, čiže by nemala mať problém prejsť na barfovanie v prípade záujmu.”

Domov hľadáme ideálne rodinný domček s prístupom dnu, ale aj do bytu.

Psík nie je hračka pre deti! Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať. Vzhľadom na nízky vek šteniatka, preferujeme adopciu na Slovensku. Prevoz cez hranice do Čiech je možný až po kompletnej vakcíne, ktorá bude najskôr o 2 mesiace.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na alexandra.slobodnikova@gmail.com, alebo na tel.č. 0905671142.
V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF