Adri

sučka
04/2022
24.08. 2022
kríženec
49cm; 17,7kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Adri sa našla pri lese v obci Rudník. Adri je milá, priateľská fenočka, plná energie. Ľudí má rada a hneď je s každým kamarátka. S Adri zažijete veľa pekných chvíľ, veselých dobrodružstiev a o zábavu budete mať postarané.

Má pohodovú, vďačnú a aktívnu povahu. Je stále pripravená na akúkoľvek aktivitu. “Lieta”, behá stále si vymýšľa s čím sa zabaviť, zo všetkého najviac má rada hračky a psích kamošov s ktorými sa šantí jedna radosť.

Bude milovať výlety v prírode, kúpanie v potokoch a šantenie so svojou rodinou. Určite si užije aj psie športy. Adri je miláčik a kto si ju vyberie neoľutuje, Vašu lásku Vam tisíckrát vráti. So psami a fenkami vychádza bezproblémovo, rada sa s nimi hrá a vymýšľa s nimi šibalstvá na počkanie. Hygienické návyky má a manipulácia je bezproblémová.
Adri si hľadá aktívnu, milú rodinu, ktorá ju bude brať ako člena rodiny. Je vhodná k deťom aj pre prvopsíčkarov. Určite potrebuje aktívny domov, kde bude mať dostatok pohybu a kde zamestnajú aj jej múdru hlavičku. Domov si hľadá do bytu, alebo domu s prístupom dnu.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:

 

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie