Adri

sučka
04/2022
24.08. 2022
kríženec
49cm; 17,7kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Adri sa našla pri lese v obci Rudník.
Adri je milá a priateľská fenočka. Ľudí má rada a hneď je s každým kamarátka. S Adri zažijete veľa pekných chvíľ, veselých dobrodružstiev a o zábavu budete mať postarané.
Má pohodovú a vďačnú. Aktívna je tak akurát a prispôsobi sa – ak je čas na výlet bude nadšená a pripravená ak treba oddychovať spokojne si bude ležkať v peliešku. Zo všetkého najviac má rada hračky a psích kamošov s ktorými sa šantí jedna radosť.
Bude milovať výlety v prírode, kúpanie v potokoch a šantenie so svojou rodinou.
Adri je miláčik, veľký obľúbec ľudí na venčení v útulku a kto si ju vyberie neoľutuje, Vašu lásku Vám tisíckrát vráti.
So psami a fenkami vychádza bezproblémovo, rada sa s nimi hrá a vymýšľa s nimi šibalstvá na počkanie.
Hygienické návyky má, dnu sa správa veľmi slušne a manipulácia je bezproblémová.
Adri si hľadá aktívnu, milú rodinu, ktorá ju bude brať ako člena rodiny. Je vhodná k deťom aj pre prvopsíčkarov.
Domov si hľadá do bytu, alebo domu s prístupom dnu.
VAŠA SKÚSENOSŤ S ADRI:
1. “Dobrý deň, v nedeľu sme zobrali na výlet Adriku.
Adrika je veľmi milá a rozumná. Keď nás uvidela prvýkrát, začala na nás skákať a radovať sa. Hneď ako sme otvorili dvere na aute, skočila do auta, a celý čas na Ružín pekne sedela, žiadny problém s ňou nebol, ani počas celého výletu, manipulácia bola bezproblémová.
Na vodítku neťahá, pekne ide a počúva. Je zvedavý typ, ale nie dotieravo, len tak akurát. Na výlete sa stretla s mačičkou, ktorú ešte predtým asi nevidela, lebo veľmi zaujímavo ju pozerala, ale nevedela sa rozhodnúť či je to kamoš alebo sa jej radšej trošku báť.
Videli sme ešte aj koňa, ktorého len tak z diaľky pozorovala, ale bol pre ňu zaujímavý.
Keď sme si sadli alebo sme sa zastavili na chvíľku niekde, tak nás pekne čakala, nebola netrpezlivá. Ľudí má veľmi rada, keď išli okolo nás tak hneď vrtela chvostíkom, a ako sme spozorovali aj deti ma veľmi rada, je na nich zvedavá.
Asi aj rada loví, lebo pri vode stále videla nejakého chrobáka vo veľkej tráve a hneď na nich skočila ako nejaká líška, čiže je veľmi pozorná.
Keď sme jej dávali pamlsky, tak sme zistili, že pozná povel sadni, 2x sa jej podarilo, čiže to asi nebude náhoda.
Adrika je veľmi zlata, skromná a vďačná fenka. Podľa nás je aktívna tak mierne, a bude dobrým parťákom aj do aktívnej rodiny, aj do rodiny s deťmi. Pre nás manipulácia s ňou bola jednoduchá, takže aj k prvopsičkárom by sa kľudne hodila.
Keď sme ju vrátili do útulku, tak nechcela vystúpiť z auta, a ísť naspäť.
Asi by už ozaj potrebovala milujúcu rodinku, a tu lásku vám isto 100x vráti.”

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie