Ajda

sučka
05/2013
22.07.2020
x kríženec
47cm; 19,3kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Ajda sa našla ako sa túla v obci neďaleko Košíc. Ajda je flegmatická, priateľská a prítulná fenočka. Je to veľmi spoločenský psík. Rada chodí na výlety a s cestovaním nemá problém. Je to fenka do voza aj do koča. Má rada všetkých ľudí bez rozdielu a aj detičky má rada. Vychádza so psami aj fenami bez problémov, mačky rada nemá. Rýchlo si zvyká na zmeny. Je vhodná pre rodinku, ktorá je viac v prírode ako doma. Pre Ajdu hľadáme nový domov pri domčeku s prístupom dnu, ale zvykne si aj v byte.

VAŠA SKÚSENOSŤ S AJDOU: 1. “Aida si na výlete prišla na svoje, s chlapcom si pobehali hore dolu po lese, aj cez vodu. V aute sa cítila ako vo svojom. Išla na vodítku bez toho, aby ťahala, veľmi pekne reagovala na pre ňu úplne cudzieho človeka. Stretli sme aj psa, veľkého, všetko išlo tak hladko a prirodzene, akoby sme už spolu žili pár rokov a ona je tam, v tom priestore, kde sme boli, doma. Prispôsobila sa vo všetkom nám, ľuďom. Úžasná fenka, skvelý spoločník pre všetky vekové kategórie, okrem ľudí, čo sú radi doma, alebo tí čo nemôžu chodiťna dlhšie či kratšie prechádzky do prírody.”

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447.

Veľmi nám pomôžete ak sa rozhodnete pomôcť so starostlivosťou o útulkáčika (kompletné veterinárne ošetrenie, kvalitné krmivo, doplnky) svoj príspevok môžete poslať na náš Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX
Ďakujeme

2% Z DANE