Alan

pes
10/2021
01.09. 2022
kríženec
51cm; 17,4kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Alana niekto priviazal o plot rodinného domu, ktorého majiteľ nám ho priniesol do útulku.  Alan je super psík. Veselý, milý a priateľský. Ľudí má rád a hneď je s každým kamarát.

Má vyrovnanú a pohodovú povahu. Je stále pripravený na akúkoľvek aktivitu a je to skvelý parťák. Alan je aktívny psík, ale aj rád oddychuje, ak sa mu človek momentálne nemôže venovať, hrá sa s hračkami alebo psími kamošmi. Bude milovať výlety v prírode, kúpanie v potokoch a šantenie so svojou rodinou. S Alanom zažijete veľa pekných chvíľ a veselých dobrodružstiev.

S fenkami a psami vychádza pekne a bez problémov. Hygienické návyky má a manipulácia je bezproblémová. Alan si hľadá aktívnu, milú rodinu, ktorá ho bude brať ako člena rodiny. Je vhodný k deťom, aj pre prvopsíčkarov. Domov si hľadá do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF