Aleš

pes
12/2019
14.11.2020
x kríženec
51cm; 26kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Aleš je perfektný rodinný psík pre aktívnu rodinku. Ľudí má veľmi rád. Je vhodný aj k ďeťom, ktoré má veľmi rád. Aleško je aktívny psík, priateľskej a milej povahy. Trošku šaľko, ale z toho vyrastie a hlavne všetko je o výchove. Aleš je pozitívny a stále vytešený psík. Vyžaduje si veľa pohybu a aktivity rôzneho druhu, taktiež potrebuje základnú výchovu. Manipulácia s ním je bezproblémová. Má veľmi rád loptičky a nadchne ho všetko spoločné s človekom a pohybom. Aleš má hygienické návyky a dnu neničí. S fenkami vychádza bez problémov, so psami podľa sympatií.

Aleš hľadá aktívnu rodinku, ktora je viac v prírode a v pohybe ako doma na gauči. Najšťastnejší bude v domčeku s úplným prístupom dovnútra.

PRE VIAC INFORMÁCIÍ, ALEBO V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA TEL.Č. 0907441447. V PRÍPADE NEDOSTUPNOSTI NÁM PROSÍME NAPÍŠTE SMS.

Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF