Aleš

pes
12/2019
14.11.2020
x kríženec
51cm; 26kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Aleška nám po roku vrátili z adopcie, kde bol od maličkého šteniatka. Aleš je perfektný rodinný psík pre aktívnu rodinku. Ľudí má veľmi rád a aj deti, s ktorými vyrastal. K ďeťom je milý a vie sa pri nich správať. Aleško je aktívny psík priateľskej a milej povahy. Trošku šaľko, ale z toho vyrastie a hlavne – všetko je o výchove. Aleš je pozitívny a stále vytešený psík. Vyžaduje si veľa pohybu a aktivity rôzneho druhu, taktiež potrebuje základnú výchovu. Manipulácia s ním je bezproblémová. Má veľmi rád loptičky a nadchne ho všetko spoločné s človekom a pohybom. Aleš má hygienické návyky a dnu neničí. S fenkami vychádza bez problémov, so psami podľa sympatií.
Aleš hľadá aktívnu rodinku, ktora je viac v prírode a v pohybe, ako doma na gauči. Najšťastnejší bude v domčeku s úplným prístupom dovnútra.
Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Veľmi nám pomôžete ak sa rozhodnete pomôcť so starostlivosťou o útulkáčika (kompletné veterinárne ošetrenie, kvalitné krmivo, doplnky) svoj príspevok môžete poslať na náš Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX
Ďakujeme