Alfík

pes
09/2022
24.03. 2024
kríženec
35cm; 7,4kg
áno
áno
áno
áno

Popis

Alfík k nám prišiel z Univerzity veterinárskeho lekárstva a farmácie – Komenského 68 v Košiciach.
Psík nemal čip a teda ani základné veterinárne úkony ako vakcína proti besnote…
Alfík je mladý psík s dobrou náladou a energiou na rozdávanie. Zoznámenie s ním je rýchle a veselé vďaka jeho priateľskej a milej povahe.
Alfík je stále dobre naladený a pripravený užiť si s Vami deň. Je aktívny a stále niečo vymýšľa ako sa zabaviť. Všade musí byť, všetko musí vidieť a všetko preskúmať.
Alfík je milý psík a užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť. Najspokojnejší je keď je poriadne vybehaný a vymojkaný.
S fenkami a psami vychádza bez problémov, rád sa s nimi hrá. Určite by ho potešilo ak by v novom domove mal psieho kamaráta.
Hygienické návyky treba doladiť, dnu sa správa slušne a manipulácia je bezproblémová.
Alfík bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi.
Alfíkovi hľadáme nového pánička, ktorý bude mať čas sa mu venovať. Alfík nie je vhodný (tak ako aj iné psíky) aby ostal len tak na dvore/v byte, bez pozornosti, vychádzok a vhodnej – dostatočnej aktivity.
Alfík si hľadá nový domov do domu s úplným prístupom dnu, alebo do bytu. Pre ľudí, ktorí majú vyhradený čas vo svojom živote aj pre psíka. Vhodný pre prvopsíčkarov a k deťom.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0905671142 alebo na mail, alexandra.slobodnikova@gmail.com. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie