Alfik

pes
03/2021
26.09. 2022
kríženec
58cm; 23kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Alfíka vyhodil pravdepodone jeho majiteľ z auta na pole pri obci Poproč. Alf bol spočiatku ustráchaný, bojazlivý, ale nie agresívny. Potreboval len čas zistiť, že ľudia, ktorí ho zachránili, mu nechcú ublížiť.

Alfík bol umiestnený do dočasnej opatery, kde si pekne zvykol a je z neho veselý, hravý psík, ktorý čaká na svoj vysnívaný domov. Spočiatku je mierne plachší, ale stačí trošku trpezlivosti a jemného prístupu a Alf si Vás obľúbi a nepohne sa od Vás. Keď si už na človeka zvykne, veľmi sa teší, vrtí chvostíkom a prosí o pozornosť. Nemá problém so žiadnymi ľuďmi, je mu to jedno, či je niekto mladý, starý, dieťa – ak sa už zoznámi, je to kamarát.

Prospela by mu trošku socializácia, výcvik a správne vedenie. Pri prudkých pohyboch sa zľakne, skrčí sa k zemi a žmúri očkami, akoby čakal úder. Nikdy však nie je agresívny! Len sa chúďatko bojí.

So psami a fenkami vychádza bez problémov. Manipulácia je bezproblémová.

Alfík si hľadá milú, trpezlivú rodinku alebo jednotlivca, ktorí ho budú brať ako člena rodiny. Domov si hľadá do domu s prístupom dnu a kvalitnou zateplenou búdkou. Bez problémov si zvykne aj na byt.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu: