Ali

pes
01/2015
05.09.2021
lousiánsky leopardí pes s PP
57cm; 25,5kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Ali mal svojho pána, svoj domov. Bohužiaľ situácia jeho pána sa natoľko zmenila, že sa ho musel nadobro vzdať. Ali je veľmi prítulný, má milú a priateľskú povahu. Momentálne je to najsmutnejší psík v útulku a my pevne veríme, že si rýchlo nájde milujúci a hlavne trvalý domov. Ali si teraz vyžaduje veľa pozornosti, chce s niekym byť kto ho bude mojkať a škrabkať. Má 7 rokov, ale je to stále aktívny psík v dobrom zdravotnom stave. Má 100% hygienické návyky a dnu sa správa slušne. Veľmi sa teší na kŕmenie, vtedy aj zabudne na všetko čo ho trápilo a teší sa plnej miske. Je to veľký labužník a poteší ho aj dobrý pamlsok. Manipulácia je bez problémov. So psami a fenkami je nekonfliktný.

Alimu hľadáme nový domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. NIE JE VHODNÝ NA CELOROČNÝ POBYT VON.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.

Psík nie je hračka pre deti! Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF