Alicka

sučka
01/2017
kríženec
54cm; 26kg - nadváha
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Alicka bola túlavá fenočka v obci neďaleko Košíc. Spočiatku bola veľmi plachá, schovávala sa a akýkoľvek ľudský kontakt v nej zbudzoval veľký strach. Jej strach bol až taký, že kňučala, keď sme ju hladkali, a veľakrát sa stalo, že sa vyšpinila pod seba. Abaolútne nezvládala vodítko, bol to pre ňu nepredstaviteľný stres.
Časom urobila Alicka obrovský pokrok. Stále sa ešte trochu bojí, ale nedá sa to porovnať s minulosťou. Ľud, ktorých pozná, dôveruje a venčenie už nie je problém. Stále sa však socializuje a každý deň urobí maličký, ale hodnotný krôčik k lepšiemu. Ľuďom, čo pozná, sa teší a my vieme, že sme na dobrej ceste.
Alicka má hygienické návyky. Manipulácia je na 95% bezproblémová, ale treba pochopiť, že stále je to plachá fenočka. So psami a fenkami vychádza podľa sympatií, má svojich kamarátov, s ktorými sa pohrá, ale má aj adeptov, s ktorými kamarátka nikdy nebude.
Alicke hľadáme trpezlivého, láskavého a skúseného majiteľa, ktorý jej ukáže správnu cestu a ona sa mu za to tisíckrát odmení svojou láskou. Ideálne by bolo, keby v novom domove už bol psík s vyrovnanou povahou, ktorý jej veľmi pomôže v socializácií.
Psík nie je hračka pre deti! Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať. Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF