Alison Melody (Meli) – rezervovaná

sučka
11.04.2021
19.04.2021
kríženec
šteniatko 4-5kg, veľkosť v dospelosti - odhad: stredný vzrast (+/-25kg)
áno
áno
áno
nie
áno

Popis

Dňa 19.04. boli nájdené pri ceste párdňové šteniatka v krabici bez mamky. Šteniatok bolo šesť a nebolo reálne, aby sme sa o nich dokázali v útulku postarať. Na našu prosbu sa nám ozvali perfektné žienky z Michaloviec, ktoré si šteniatka zobrali do dočasnej opatery a s láskou sa o nich postarali, za čo im od nás patrí velikánske ĎAKUJEME.
Teraz sú šteniatka pripravené nájsť svoje láskavé domovy. Rodičov šteniatok nepoznáme, sú to krásne kríženčeky.

ALISON MELODY (MELI) JE JEDNA ZO SÚRODENCOV A Z DOČASNEJ OPATERY NÁM O NEJ NAPÍSALI:

“Meli je prítulné milučké klbko energie. Miluje oblizovať všetko a všetkých ?. Je veľmi hravá a rýchlo sa učí. Hodí sa skôr k aktívnemu páničkovi. Je veľmi odvážna, rada skúma nové miesta, má rada ostatné psíky, mačky, ale aj ľudí. Má vyrovnanú, pomerne pokojnú povahu. Ako každé iné šteniatko aj ona sa rada šalí, ale dokáže sa rýchlo upokojiť. Vďaka svojej povahe by sa mohla uplatniť napríklad v canisterapii či obedience. No úžasnou parťáčkou bude aj ,,bežnému” páničkovi. Potrebuje veľa pohybu a hier, pri ktorých unaví telo aj hlavičku. Pri manipulácii je úplne úžasná. Pri strihaní pazúrikov nemá problém zaspať ?, rovnako kúpanie, či vakcínu vôbec nerieši.
Meno Melody ale nedostala len tak náhodou, keď sa jej nikto nevenuje, alebo sa chce dostať von z izby, domu či búdičky a nedarí sa jej to, veľmi rada ,,spieva” a je v tom dosť vytrvalá. Na cestu autom tiež zo začiatku reagovala ,,spevom” no po pár minútach si zvykla a bola úplne pokojná. Hygienickým návykom sa ešte potrebuje doučiť, no je na dobrej ceste ?
Bola kŕmená granulami, ale dostávala k nim aj rôzne druhy ovocia a mäska, čiže by nemala mať problém prejsť na barfovanie v prípade záujmu.”

Domov hľadáme ideálne rodinný domček s prístupom dnu, ale aj do bytu.

Psík nie je hračka pre deti! Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať. Vzhľadom na nízky vek šteniatka, preferujeme adopciu na Slovensku. Prevoz cez hranice do Čiech je možný až po kompletnej vakcíne, ktorá bude najskôr o 2 mesiace.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na alexandra.slobodnikova@gmail.com, alebo na tel.č. 0905671142.
V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF