Alma

sučka
04/2014
13.04. 2023
kríženec
63cm; 33kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Alma sa našla na ulici Južná trieda v Košiciach.

Alma je úžasná psia dáma a chodiaca láska. Na svoj vek stále pomerne aktívna. Miluje jedlo, hračky ale na prvom mieste je u nej človek. Veľmi rada sa necháva hladkať a na jej očkách priam vidíte ako túži po láske a aby sa jej niekto venoval.

Z hračiek najviac obľubuje uzle a naťahovanie sa o nich, ale je to aj celkom šikovná aportérka.

Zoznámenie s ňou je rýchle a veselé. Na vodítku chodí pekne a ovláda základné povely (sadni, ľahni, ku mne, daj labku a čakaj), samozrejme za tieto povely očakáva pamlsok, ak ho nedostane tvári sa urazene.

S fenkami nevychádza a psov si vyberá (nepáčia sa jej mladé, aktívne psy, obľubuje skôr starších pohoďákov) Hygienické návyky má 100% a manipulácia je úplne bezproblémová. Najspokojnejšia by bola niekde pri domčeku s prístupom dnu, kvalitnou zateplenou búdkou.

Je vhodná k menej aktívnejším ľuďom (nie je to už typ na behanie, alebo extra náročné túry). Potrebuje však aktivity a zamestnať jej múdru hlavičku.

Vhodná aj k prvopsíčkarom a deťom.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie