Amadeus

pes
01/2011
01.03.2021
kríženec
54cm; 27,7kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Dňa 01.03. sa našiel psík v obci Olšovany, kde ležal pri ceste. Vďaka pani, ktorá si ho všimla a doniesla k nám, bol zachránený. Psík u nás dostal meno Amadeus, nebol čipovaný a našiel sa bez obojku.

Amadeus je úžasný pánko v rokoch. Je to pokladík, ktorého by ste len pusinkovali. Amadeus si celým svojim srdiečkom užíva pozornosť, každé jedno pohladkanie, poškrabkanie alebo pusinku, ktorú stále dostane. Bude za Vami chodiť celý deň a nenápadne si pýtať ešte viac, z Vás. Veľmi mu chýba pozornosť a láska. Amadeus je nenáročný psík, pokojnej povahy. Má rád plyšové hračky a keď sa mu chce, pobehne aj za loptičkou. Má hygienické návyky a dnu sa správa slušne. So psami a fenkami vychádza, ale má rád svoj pokoj, ak ho budú otravovať dá to zavrčaním najavo.

Amadeusovi hľadáme pokojnú, milú a láskavú rodinku, ktorá ho príjme za člena rodiny. Chce byť len milovaný, mať mäkký peliešok, plnú misku a hlavne mať svoj domov, svoju istotu. Prosíme za Amadeusa, dajte mu šancu. Ak mu nemôžete dať domov aspoň zdieľajte a tak mu tiež veľmi pomôžete.
Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Viete objednať všetko potrebné pre útulkáčikov.
PAF