Amber

sučka
01/2018
14.01. 2022
kríženec
49cm; 17,8kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Amber sa túlala v obci Veľká Ida, pravdepodobne pochádzala z osady. Amber je veselá, priateľská a hravá fenočka. Je stále veselá, chvíľkami až pojašená tak, že nevie, z čoho sa skôr radovať. Ľudí má rada bez rozdielu všetkých.

Amber je aktívna, ma rada akúkoľvek pohybovú aktivitu a hlavne prechádzky. Na vodítku zo začiatku ťahá, pretože sa veľmi teší, potom sa upokojí, ale keď uvidí niekoho, začne ťahať a radostne k nemu utekať. Určite by jej prospela základná výchova. So psíkmi a fenkami vychádza veľmi dobre, s každým by sa hrala. Manipulácia je bezproblémová, dnu sa správa slušne a má hygienické návyky.

Amber je vhodná pre aktívnych ľudí, ktorí sa jej budú venovať, brávať na výlety a vychovávať. Je vhodná aj k deťom a prvopsíčkarom. Ak bude v domove psík, bude to veľká výhoda a veľká radosť pre Amber.

Domov si hľadá do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Amber by síce mohla byť umiestnená aj von, ale vzhľadom na jej priateľskú povahu to nie je vhodné.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF