Ambróz

pes
08/2021
kríženec
šteniatko
áno
áno
áno
áno

Popis

Mamka Anny a jej tri šteniatka Ambróz, Alica a Amélia boli zachránení zo “záhradkárskej časti” za Malou stanicou, Košice – Juh.

Ambróz je milé a rozkošné šteniatko plné energie. Všetko chce spoznávať a preskúmať či ochutnať. Je veľmi učenlivý a hravý. Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť. je to typické malé šteniatko. Hygienický návykom sa ešte len učí.

Keď Ambróz vyrastie, bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy, či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi. Je to ešte šteniatko, ktoré bude presne také, aké si ho vychováte.

Ambróz hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Je vhodný pre mladú, aktívnu a zodpovednú rodinku, alebo jednotlivca.

ZDRAVOTNÝ STAV:
Ambróz má od narodenia problém s očkom, prvotné vyšetrenie ukázalo poškodenie rohovky so záverom, že očko je slepé. Dňa 24.11. 2021 ešte absolvuje oftalmologické vyšetrenie u špecializovaného veterinárneho doktora.

VEĽKOSŤ: 5,9kg – 08.11.
Veľkosť v dospelosti – odhad: stredný vzrast (+/-15kg)
Mama šteniatka Anny: 50cm; 16,6kg
Otec šteniatka: Neznámy

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0905671142, alebo na alexandra.slobodnikova@gmail.com.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF