Amigo

pes
24.10. 2022
26.10. 2022
kríženec
šteniatko
áno
áno
áno
áno

Popis

Fenočku Angie a jej sedem približne dvojdňových šteniatok nám doniesla mestská polícia z Luníka IX. Angie bola spočiatku veľmi vystrašená a nechcela nás k sebe ani ku šteniatkam pustiť. Dali sme jej čas, nestresovali sme ju a sama si ku nám cestu našla. O svoje šteniatka sa príkladne postarala a teraz je čas aby si našli svoje domovy.

Amigo je jeden zo siedmych súrodencov. Amigo je milé a rozkošné šteniatko. Má veľmi hravú, veselú povahu typickú pre šteniatka v jeho veku. Je to šikovný, učenlivý a veselý maličký psík. Je aktívny a stále niečo vymýšľa ako sa zabaviť. Všade musí byť, všetko musí vidieť a všetko preskúmať. Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť.

Keď Amigo vyrastie, bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi. Je to šteniatko, ktoré bude presne také, aké si ho vychováte. Hygienické návyky ešte nemá.
Amigo hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Šteniatko je vhodné pre láskavú, zodpovednú a aktívnu rodinku, alebo jednotlivca.
VEĽKOSŤ: 43cm; 11kg – 05/2023
Mama šteniatok: Angie 39cm; 15,6kg
Otec šteniatok: neznámy

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu: