Anabell – rezervovaná

sučka
05/2020
23.09.2020
x kríženec
šteniatko
nie
nie
nie
nie
nie

Popis

03.10. NAJKRAJŠIA AKTUALIZÁCIA  – Anabellka bola zachránená, vyliečená a DNES JE NA CESTE DOMOOOV 🙂
Vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zvrátiť osud a premeniť ho na krásny príbeh so šťastným koncom. Anabell začína nový život, ide do perfektnej rodinky, kde dostane veľa lásky a nikdy jej nič chýbať nebude! Ďakujeme rodinke za Anabellku, viac sme si pre ňu priať nemohli!

29.09. AKTUALIZÁCIA – Anabellka sa má LEPŠIE a vyzerá to, že svoj BOJ VYHRALA… Anabellka je veľká bojovníčka a aj napriek veľmi zlom stave v ktorom bola sa zlepšuje. Chceme sa ešte poďakovať perfektným doktorkám a sestričkám na infekčnom odd. na UVLf. Svoju prácu robia naplno a s láskou. ĎAKUJEME.

Dňa 23.09. sme dostali prosbu o pomoc pre psíka v časti Zelený dvor. Košičania vedia presne o akú časť Košíc ide… Dostali sme aj fotky a hneď sme vedeli, že je zle a záchraná musí byť okamžitá. A nemýlili sme sa, bohužiaľ ? Prišli sme na miesto kde nás čakala apatická, ledva chodiaca fenočka – približne 4 mesačné šteniatko. Fenočka dostala meno Anabell. Anabell sme naložili do auta a utekali na veterinárnu kliniku.

DIAGNÓZA: PARVOVÍRUS!
Teplota 40,6°, ťažká dehydratácia a diagnóza, ktorú nikdy nechceme počuť. Anabell bola hneď napojená na infúzie a jej boj o život začal. Liečba zvyčajne trvá niekoľko dní, kde jej skoro nonstop budú tiecť infúzie, bude dostávať lieky a aj pritom všetkom je šanca 50:50. Anabell je krásna a my pevne veríme, že to zvládne a čaká ju krásny a dlhý život.

Liečba je finančne náročná a aby sme mohli zachraňovať aj naďalej, najväčšia pomoc pre nás a našich útulkáčov bude, ak nám pomôžete s úhradou veterinárnych nákladov za zachránené životy. Sme v situácii, kedy nedokážeme sami uhradiť naše veterinárne dlhy a deň čo deň sa dostávame do väčšieho mínusu.

Ak sa rozhodnete pomôcť môžete poslať svoj príspevok na náš Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX
Poznámka: zachrana

❣ĎAKUJEME VÁM. ĎAKUJEME, ŽE STE S NAMI❣