Anabelle

sučka
12/2020
08.05. 2024
kríženec
40cm; 15kg
áno
áno
áno

Popis

Dňa 08.05. sme dostali prosbu o pomoc pre fenočku a jej práve narodené šteniatka, ktoré porodila v kríkoch na ulici v obci Čaňa. Šteniatok bolo osem! 5 fenočiek a 3 psíkovia.
Mamka Anabell sa o svoje šteniatka príkladne postarala a bola úžasná psia mamina! Teraz je čas aby si všetci našli svoje milujúce domovy.
Anabell je milá, jemná fenočka s priateľskou povahou.
Je maznáčik a pýta si pohladenie, je fakt veľké zlatíčko.
Konečne si užíva život, lásku a bezpečie a na to zlé čo prežila na ulici rýchlo zabudla.
Anabell je jemná, pokojná a aktívna tak akurát.
Bude perfektná parťáčka na prechádzkach a výletoch, ale aj pri oddychu so svojou rodinkou. Skôr preferuje pohodlný peliešok ako “bláznenie”.
Ako vychádza so psami a fenkami čoskoro doplníme.
Hygienické návyky má, dnu sa správa slušne a manipulácia je bezproblémová.
Anabell si hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. K láskavým ľuďom, ktorí budú mať dostatok času sa jej venovať.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie