Anakin

pes
06/2021
66cm; 38kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Anakin sa ešte ako maličké 4 kg šteniatko našiel na ceste neďaleko mesta Moldava Nad Bodvou. V novembri 2021 sa adoptoval, ale žiaľ teraz znova hľadá domov.

Z DOMOVA NÁM O ANAKINOVI NAPÍSALI:

“Anakin je pes kludnej povahy má rad nových ludí, túlenie sa a mojkanie. Dlhé prechádzky a behanie miluje. Je dobre vycvičený, ovláda základné povely sadni, ľahni, daj labku, chôdza pri nohe na povel a privolanie k sebe. So psami vychádza dobre, ale všetko záleží podla sympatií. Od radosti trochu skáče na ludí, ale dá sa to odnaučiť. Je velmi pozorný a rozumný a chápe vela vecí, čo mu človek povie. Má rád vodu a sprchovanie miluje. Ked s ním ide jeden človek, vonku je pokojny, netáha, dá sa ovládať, ked je viacej ludi pri nom, tak viacej ťahá a chce sa predvádzať, ale to sa dá docvičiť. Doteraz vyrastal a býval v byte , žiadny nábytok ani nič nepoškodil.
Boli by sme radi, keby si ho niekto zobral do domu s prístupom dnu, kde by mal zahradu a miesto, kde sa môže vyšantit a pobehat si.”

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu: