Anakin

pes
06/2021
16.12. 2022
kríženec
61cm; 38,7kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Anakin sa našiel ešte ako maličké 4kg šteniatko na ceste neďaleko mesta Moldava Nad Bodvou. V novembri 2021 sa adoptoval, ale žiaľ teraz znova hľadá domov (12/2022).

Anakin je mladý, aktívny psík so super povahou. Ľudí má rád, všetkých bez rozdielu. Rád sa mazná a užíva si ľudskú pozornosť. Od radosti trochu skáče na ľudí, ale to sa dá odnaučiť.

Zatiaľ sme neprišli ani na jednu jeho zlú vlastnosť, je to psík za odmenu!

Má rád dlhé prechádzky a výlety, ideálny na psie športy. Anakin je pripravený na každé dobrodružstvo, ktoré s ním chcete podniknúť a je s ním stále veselo. Má rád vodu a miluje sprchovanie.

Je veľmi učenlivý, múdry a rozumný. Ovláda základné povely – sadni, ľahni, daj labku, chôdzu pri nohe na povel a privolanie k sebe. Keď s ním ide jeden človek vonku je pokojný, neťáha a dá sa ovládať, keď je okolo neho viac ľudí tak je kekešný a na vodítku ťahá a chce sa predvádzať, ale to sa dá docvičiť.

S fenkami a psami vychádza bez problémov, ale všetko závisí od sympatií.

Manipulácia je bezproblémová a má hygienické návyky. Anakin si hľadá aktívnu rodinku, ktorá ho bude brať ako člena rodiny, pretože Anakin bude perfektný rodinný pes a parťák do života. Anakin vyrastal a býval v byte, kde sa správal slušne.

Hygienické návyky má a manipulácia je bezproblémová.
Ideálny domov pre Anakina je domček s úplným prístupom dovnútra, pri dostatku pohybu bude skopojný aj v byte.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu: