Andy

pes
11/2018
28.04. 2022
kríženec
41cm; 11,2kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Andyho k nám do útulku doniesli jeho pôvodní majitelia. Andy je veselý, milý a priateľský psík. Ľudí má rád, ale môže mu chvíľku trvať, kým sa úplne osmelí.

Má rád pohyb a bude perfektný parťák na výletoch v prírode. Veľmi rád sa šalí, aportuje a hrá s hračkami. Ak sa niečomu teší, alebo niečo chce, vyskočí až “do neba”. So psami a fenkami vychádza super, rád sa s nimi hrá.

Andy má hygienické návyky a dnu sa správa slušne. Manipulácia je bezproblémová, ale na veterine sa mu nepáči a dá to patrične najavo. Andy si hľadá milú, aktívnu rodinku, skôr so staršími deťmi. Rodinku, ktorá bude mať dostatok času sa mu venovať. Domov si hľadá do bytu, alebo domu s dobrým oplotením a s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF