Angie – rezervovaná

sučka
05/2020
26.10. 2022
kríženec
39cm; 15,6kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Fenočku Angie a jej sedem približne dvojdňových šteniatok nám doniesla mestská polícia z Luníka IX.

Angie bola spočiatku veľmi vystrašená a nechcela nás k sebe ani ku šteniatkam pustiť. Dali sme jej čas, nestresovali sme ju a sama si ku nám cestu našla. O svoje šteniatka sa príkladne postarala a teraz je čas aby si našla svoj pravý domov.

Angie potrebuje spočiatku čas si zvyknúť na nových ľudí a nové prostredie. Určite si veľa prežila a preto je trošku opatrná a zľakne sa aj pri prudkých pohyboch. Netrvá to však dlho a Angie Vám začne dôverovať a získate perfektnú kamarátku. Na venčení v útulku, po zoznámení ide bez problémov na prechádzku. Angie je inak veselá a milá fenočka. Má rada vychádzky a určite bude dobrý parťák na výletoch v prírode, ale aj pri oddychovaní na gauči.

Má 100% hygienické návyky. So psami a fenkami vychádza bez problémov. Angie nemá rada veterinárne ošetrenie a odporúčame nasadiť náhubok.

Angie si hľadá nový domov v byte, alebo v dome s úplným prístupom dnu. Vhodná k aktivnym ľuďom, ktorí už majú skúsenosti so psíkom. K maličkým deťom nie je vhodná.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie