Anička

sučka
05.08.2020
x kríženec
áno
áno
áno
nie
áno

Popis

Dňa 05.08. sme dostali hlásenie o 10 psíkoch vo veľmi nevyhovujúcich podmienkach v záhradkárskej časti Bankov. Išli sme na miesto a zistili, že v malej chatke na povale žije fenočka so 6 šteniatkami, ktoré nikdy predtým von neboli! Žili na POVALE kde v horúčavách muselo byť peklo! Prísun jedla a vody bol sporadický a priestor vyzeral hrozne a to si už asi viete predstaviť…

VIDEO, ako šteniatka žili tu.

V útulku sme nemali ablosútne miesto, a preto naša jediná možnosť bola hľadať urgentne dočasné opatery pre šteniatka. Bohužiaľ na našu výzvu reagovali len dve dobré duše, ale nevedeli sme si predstaviť, že prídeme na miesto a vezmeme len dve šteniatka a ostané tam necháme. Preto sme sa hneď na druhý deň rozhodli, že vezmeme všetky šteniatka aj s mamkou. Miesto v útulku sa našim perfektnym kolegynkám podarilo urobiť a pomohlo aj to, že sa nám adoptovali iné šteniatka.

Šteniatok bolo 6, 5 z nich je už adoptovaných. Na nový domov čaká už iba Debi (jej album nájdete tu) a ich mamka Anička. Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás prosíme kontaktujte na tel.č. 0907441447.

Aby sme mohli zachraňovať aj naďalej, najväčšia pomoc pre nás a našich útulkáčov bude, ak nám pomôžete s úhradou veterinárnych nákladov za zachránené životy. Sme v situácii, kedy nedokážeme sami uhradiť naše veterinárne dlhy a deň čo deň sa dostávame do väčšieho mínusu.

Ak sa rozhodnete pomôcť môžete poslať svoj príspevok na náš Transparentný účet : Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov IBAN: SK5009000000005111391211 Swift kód: GIBASKBX Poznámka: zachrana ❣ĎAKUJEME VÁM. ĎAKUJEME, ŽE STE S NAMI❣