Annie Ypsilon (Lonie) – rezervovaná

sučka
11.04.2021
19.04.2021
kríženec
šteniatko 4-5kg, veľkosť v dospelosti - odhad: stredný vzrast (+/-25kg)
áno
áno
áno
nie
áno

Popis

Dňa 19.04. boli nájdené pri ceste párdňové šteniatka v krabici bez mamky. Šteniatok bolo šesť a nebolo reálne, aby sme sa o nich dokázali v útulku postarať. Na našu prosbu sa nám ozvali perfektné žienky z Michaloviec, ktoré si šteniatka zobrali do dočasnej opatery a s láskou sa o nich postarali, za čo im od nás patrí velikánske ĎAKUJEME.
Teraz sú šteniatka pripravené nájsť svoje láskavé domovy. Rodičov šteniatok nepoznáme, sú to krásne kríženčeky.

ANNIE YPSILON (LONIE) JE JEDNA ZO SÚRODENCOV A Z DOČASNEJ OPATERY NÁM O NEJ NAPÍSALI:

“Lonie je všestranne zamerané šteniatko. V jej veku je ešte dosť skoro hodnotiť jej povahu, no pri správnom prístupe má potenciál byť skvelou psou športovkyňou a najmä vernou spoločníčkou. Rada sa učí nové veci. Taktiež je obratná, čo by sa dalo neskôr využiť pri agility, ale aj dog dancingu, dog frisbee, či mnohých iných psích športoch. Je mimoriadne disciplínovaná a taktiež prítulná, užíva si pozornosť, tieto vlastnosti jej dávajú dobré predispozície napr. ku práci v oblasti kanisterapie. Hoci je Lonie vhodná k akémukoľvek aktívnemu páničkovi, najviac by si rozumela s niekým, kto má športové ambície. Je zvyknutá na život s inými psíkmi aj mačkami. Nemá problém ani s cudzími. Ku každému je milá a priateľská. Má veľmi rada aj deti, no nie je celkom vhodná k úplne maličkým drobcom, ktorým by mohla nechtiac ublížiť. Má rada hračky, ktoré môže ťahať a taktiež rôzne hryzadlá, no nepohrdne snáď žiadnou hračkou.
Hygienickým návykom sa ešte potrebuje doučiť, no je na dobrej ceste ? Pri kúpaní, strihaní pazúrikov, či vakcinácii nerobí problémy.
Bola kŕmená granulami, ale dostávala k ním aj rôzne druhy ovocia a mäska, čiže by nemala mať problém prejsť na barfovanie v prípade záujmu.”

Domov hľadáme ideálne rodinný domček s prístupom dnu, ale aj do bytu.

Psík nie je hračka pre deti! Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať. Vzhľadom na nízky vek šteniatka, preferujeme adopciu na Slovensku. Prevoz cez hranice do Čiech je možný až po kompletnej vakcíne, ktorá bude najskôr o 2 mesiace.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na alexandra.slobodnikova@gmail.com, alebo na tel.č. 0905671142.
V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF