Anny

sučka
02/2021
kríženec
50cm; 16,4kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Anny bola zachránená aj so svojimi šteniatkami z nevhodných podmienok zo “záhradkárskej oblasti” za Malou stanicou, Košice – Juh.

Anny je v prvom rade úplne zlatíčko. Ľudí má veľmi rada, vôbec nerieši, či človeka pozná, alebo nie – hneď je s každým kamarátka a veľmi rýchlo si človeka obľúbi. Je vhodná aj k deťom. Užíva si pohladenie, škrabkanie, ktoré pred záchranou určite nepoznala. Rada “poskakuje” a dáva pusinky.

Anny má rada hračky, pohyb a fajnové pamlsky. Veľmi rada má prechádzky, a tak bude určite veľmi nadšená z výletov v prírode, ktoré jej nová rodinka určite musí dopriať. So psami a fenkami veľmi nevychádza, ich spoločnosť nevyhľadáva, ale ich prítomnosť samozrejme znesie. V domove ju odporúčame ako jedináčika.

Domov jej hľadáme do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Ku aktívnej rodinke, alebo jednotlivcovi, ktorí budú mať dostatok času sa jej venovať a bude ako člen rodiny. Anny si to zaslúži.

ZDRAVOTNÝ STAV
Anny sa nevyvinulo jedno očko, alebo bolo mechanicky poškodené. Čaká ju vyčistenie očnej jamky a zašitie očka.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF