April Sunny – rezervovaná

sučka
11.04.2021
19.04.2021
kríženec
šteniatko 4-5kg, veľkosť v dospelosti - odhad: stredný vzrast (+/-25kg)
nie
nie
nie
nie
nie

Popis

Dňa 19.04. boli nájdené pri ceste párdňové šteniatka v krabici bez mamky. Šteniatok bolo šesť a nebolo reálne, aby sme sa o nich dokázali v útulku postarať. Na našu prosbu sa nám ozvali perfektné žienky z Michaloviec, ktoré si šteniatka zobrali do dočasnej opatery a s láskou sa o nich postarali, za čo im od nás patrí velikánske ĎAKUJEME.
Teraz sú šteniatka pripravené nájsť svoje láskavé domovy. Rodičov šteniatok nepoznáme, sú to krásne kríženčeky.

APRIL SUNNY JE JEDNA ZO SÚRODENCOV A Z DOČASNEJ OPATERY NÁM O NEJ NAPÍSALI:

“April je spomedzi svojich súrodencov najmenšia, no zato je to poriadne šidlo ? Miluje všetky hračky, rada sa mojká, je to taký pohoďák, aj keď často má energie za dvoch ? Dobre si bude rozumieť s tzv. občasnými športovcami. Určite nepohrdne dlhšími prechádzkami, či občasnými behmi, no rada strávi príjemné poobedie na gauči pri Netflixe (samozrejme sprevádzané škrabkaním).
Je to čiperné šteniatko, ktoré by sa pod správnym vedením mohlo presadiť aj v psích športoch, no rovnako dobre by svoj potenciál využila aj v bežnom živote. Potešila by sa spoločnosti detí (treba dávať pozor pri maličkých deťoch, či starších ľudoch). Určite by ocenila aj spoločnosť iného psíka, toleruje aj mačičky a iné zvieratá. Je pokojná aj pri manipulácii (kúpanie, strihanie pazúrikov, vakcinácia…) Hygienickým návykom sa ešte potrebuje doučiť, no je na dobrej ceste ?
Bola kŕmená granulami, ale dostávala k ním aj rôzne druhy ovocia a mäska, čiže by nemala mať problém prejsť na barfovanie v prípade záujmu.”

Domov hľadáme ideálne rodinný domček s prístupom dnu, ale aj do bytu.

Psík nie je hračka pre deti! Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať. Vzhľadom na nízky vek šteniatka, preferujeme adopciu na Slovensku. Prevoz cez hranice do Čiech je možný až po kompletnej vakcíne, ktorá bude najskôr o 2 mesiace.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na alexandra.slobodnikova@gmail.com, alebo na tel.č. 0905671142.
V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF