Arči

pes
12/2017
21.06. 2021
kríženec canne corso
63cm; 47,5kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Arči má typický smutný príbeh ako mnoho iných psíkov. Majitelia si ho zadovážili ako malé šteniatko a keď vyrástol, strčili ho do koterca a stratili o neho záujem.

Arči je skoro 50 kg čistej lásky. Väčšina ľudí sa takýchto psov bojí a pritom čivava má v sebe viac agresivity ako náš Arči, u ktorého by ste ju hľadali márne. Je to Pán Úžasný. Veľké, šťastné a hravé psíča s dušou večného šteniatka. Majitelia ani netušili, aký poklad majú doma, a dobre im tak, prišli o skvelého psíka.

Arči miluje škrabkanie, hladkanie a spraví aj nemožné, len aby ste pri ňom ostali čo najdlhšie. Má veľmi rád hračkya vodu, ale stále jeho stred vesmíru je človek. So psami a fenkami vychádza bez problémov, chce sa s nimi hrať. Arči ovláda povel sadni, ľahni a k nohe. Ak ho nič nerozptyľuje, vie pekne kráčať pri nohe. Manipulácia je bez problémov a má hygienické návyky.

Arči hľadá domov do domu s prístupom dnu a s kvalitnou zateplenou búdkou. Arči hľadá svoju spriaznenú dušu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Psík nie je hračka pre deti! Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.
AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF