Ares

pes
09/2023
29.05. 2024
kríženec
52cm; 19kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Dostali sme hlásenie, že v obci Jasov sa nachádza psík, ktorý ťažko chodí.
Pri veterinárnej prehliadke sa zistilo, že má na vnútorných stranách stehien a lakťa alopetické ložiská, bola mu nasadená liečba, ktorá je už úspešne ukončená.
Ares prišiel chudý, mal blchy a kliešte.
Ares je už zdravý a krásny psík pripravený nájsť si svoj vysnívaný domov.
Ares je mladý, priateľský a aktívny psík. Ľudí má rád a užíva si pozornosť. Má aktívnu povahu, ktorá si vyžaduje dostatok pohybu – výlety v prírode a dlhé prechádzky musia byť samozrejmosťou.
S Aresom zažijete veľa pekných chvíľ a veselých dobrodružstiev.
Má vyrovnanú a pohodovú povahu. Je stále pripravený na akúkoľvek aktivitu a je to skvelý parťák do voza aj do koča. Má veľmi rád hračky, v lete vodu, lopty, škrabkanie a ľudskú pozornosť.
So psami a fenkami vychádza úplne bez problémov a veľmi rád s nimi šantí.
Ares má hygienické návyky, dnu sa správa slušne a manipulácia je bezproblémová.
Ares si hľadá aktívnu rodinu, alebo jednotlivca. Parťáka do života a na spoločne strávene chvíle.
Domov si hľadá ideálne ku domčeku s prístupom dnu a kvalitnou zateplenou búdkou, ale zvykne si aj na byt ak bude mať dostatok pohybu.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie