Ares

6292
pes
03/2012
2018-03-19
x kríženec
72cm/36kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

“Svoju minulosť si nepamätám, ale určite som mal pána. Pána, ktorý ma jedného dňa zobral do auta a ja som si myslel, že ideme na výlet. Zrazu auto zastalo ja som vystúpil a čakal na pána, ktorým smerom pôjdeme na prechádzku. Ale on zrazu nastúpil do auta a odišiel. Bezomňa. Mňa nechal niekde za dedinou, samého. Myslel som si a veril, že sa určite po mňa vráti, veď nič zlé som určite neurobil. Čakal som a čakal… Miesto na spanie som si našiel pod stromami na snehu, nič iné mi neostávalo, veď určite po mňa príde musím ho čakať tu aby ma našiel. Prešlo pár dní, oslabol som, zimu som cítil až na kostiach a môj pán stále neprišiel. Pán neprišiel, ale prišla za mnou milá pani s jedlom…ja trúbka som na ňu štekal pretože som sa bál a bála sa aj ona. Ale teraz viem, že mi chcela len dobre. Vďaka pani ktorá o mne povedala veľa ľuďom ma prišli zachrániť. Zobrali ma do útulku kde som doteraz. Dlho trvalo dokým som sa dostal z toho najhoršieho, moji útulkoví páničkovia Ria, Saška a Kubo sa o mňa veľmi pekne starali a preto som teraz takýto krásny fešak. Čo poviete? Svojho pána už nečakám, už viem čo mi urobil. Čakám na pána, ktorý mi bude verný priateľ ako ja jemu.  Vás útulkáč Aresko”

Aresko je strašne dobrý pes. K ľuďom je veľmi milý, k deťom. Je to maznáčik, hneď sa vyvalí na chrbátik a užíva si škrabkanie. Miluje sa s človek naháňať a hrať sa na skrývačku, tak pekne hľadá a taaak veľmi sa teší keď nás nájde. Aresko je aportér, miluje vodu. So psami nevychádza vôbec. Veľké fenky znesie, ale ideálne by bolo keby bol doma jedináčik. Ares je veľmi čistotný a pekne chodí na vôdzke. Je vhodný ku domu so zateplenou búdkou a určite bude rád ak bude mať prístupom do vnútra ku svojim ľuďom.

Viac informácií doplníme neskôr. Ak nechcete čakať zavolajte nám na naše tel.č. 0950689699 Ak sa rozhodnete pomôcť so starostlivosťou (kompletné veterinárne ošetrenie, kvalitné krmivo, doplnky) môžete poslať svoj príspevok na náš Transparentný účet : Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov SK5009000000005111391211 ĎAKUJEME