Argo

pes
06/2017
10.05. 2022
kríženec huskyho
54cm; 23kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Arga sme spoznali, keď sme dostali prosbu o pomoc pre postreleného psíka, ktorý je na tom zdravotne zle. Mal síce majiteľov, ale vzdali sa ho. Majitelia nemali plot pri dome a Argo behal, kde sa mu zachcelo. Behal za srnkami, a tak ho pravdepodobne poľovníci postrelili. Za nezodpovednosť majiteľov doplatil Argo a možno aj lesné zvieratká.

Argo je dokonalý pes! Veselý, milý a priateľský. Ľudí má rád a hneď je s každým kamarát. Na veterinárnej klinike, kde bol hospitalizovaný, si ho všetci hneď obľúbili a veľmi ho chválili. Argo je FAKT ZLATÍČKO. Neskutočne mojkavé, hravé, úžasné psíča a ešte k tomu veľmi učenlivý.

S Argom zažijete veľa pekných chvíľ a veselých dobrodružstiev. Má vyrovnanú a pohodovú povahu. Je stále pripravený na akúkoľvek aktivitu a je to skvelý parťák. Veľmi rád behá/lieta za hračkami, ale späť Vám ich nedonesie. Ideálny pes do života. Argo je aktívny psík a aby bol spokojný a šťastný, potrebuje dostatok pohybu. Bude milovať výlety v prírode, kúpanie v potokoch a šantenie so svojou rodinou. So psami a s fenkami vychádza pekne. Hygienické návyky pri pravidelnom venčení má a manipulácia je bezproblémová.

Argo si hľadá aktívnu, milú rodinu, ktorá ho bude brať ako člena rodiny. Je vhodný k deťom, aj pre prvopsíčkarov. Ideálny domov pre Arga je rodinný dom s prístupom dnu a s dobre zabezpečeným plotom, pretože je všeobecne známe, že kam sa husky chce dostať, tam sa aj dostane 🙂 Argo nie je strážny pes a ozdoba na záhradu. Je to spoločenský psík, ktorý potrebuje byť členom svojej rodiny.

ZDRAVOTNÝ STAV:
Argo bol postrelený do oblasti krku, našťastie bez následkov. Už je bez liečby. (Všetko zdokumentované v lekárskej správe, žiaľ pre bežného človeka je ťažko zrozumiteľná)

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Veľmi nám pomôže finančná pomoc na úhradu faktúry za Arga. Každé euro pomôže. Faktúra bola vystavená na sumu 807,95€

Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF