Army

pes
01/2019
14.06. 2022
kríženec
34cm; 9kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Army sa nám žiaľ vrátil z adopcie, pretože sa u člena rodiny prejavila silná alergia. Army je malé a veselé šidlo. Ľudí má rád a hneď je s každým kamarát. S Armym zažijete veľa pekných chvíľ a veselých dobrodružstiev. Má pohodovú a tak akurát aktívnu povahu. Je stále pripravený na akúkoľvek aktivitu a je to skvelý parťák. Bude milovať výlety v prírode, kúpanie v potokoch a šantenie so svojou rodinou.

So psami a fenkami vychádza bezproblémovo, rád sa s nimi hrá a vymýšľa s nimi šibalstvá na počkanie. Hygienické návyky má, dnu sa správa slušne a manipulácia je bezproblémová.

Army si hľadá aktívnu, milú rodinu, ktorá ho bude brať ako člena rodiny. Je vhodný k deťom, aj pre prvopsíčkarov. Domov si hľadá do bytu, alebo domu s prístupom dnu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF