Aronko

pes
09/2008
kríženec
56cm; 23,5kg
áno
áno
áno
nie
áno

Popis

Áronko sa niekoľko dní túlal po Barci. Vďaka dobrým ľuďom sa odchytil a prišiel do útulku. Pravdepodobne pochádza z firmy, ktorú zrušili.

Aronko je dedulo so zmyslom pre humor. Napriek všetkému je stále aktívny v rámci svojich možností. Veľmi si užíva spoločnosť ľudí, hneď vidíte tú radosť v jeho očkách. Je pokojnej povahy a rád si pospinkáva vo svojom peliešku. Má rád hračky a najviac loptičky, ktoré rád aportuje. Aronko pekne vychádza s fenkami, pri menších psíkoch je obozretný a pokiaľ ho neoštekujú, tak ich ignoruje. Aron sa dnu správa slušne a má hygienické návyky.

Aronko je deduško a jeho zdravotný stav je adekvátny veku. Aronkové diagnózy: generalizovaná spondylóza, v oblasti kostochrondálnych spojení kalsifikácie, bedrové kĺby – silná artróza, dysplázia bedrových kĺbov.
Aron berie výživové doplnky a podporné lieky. Jeho zdravotný stav lepší nebude, ale drží sa a chce si užiť čo najviac.

Zachránili sme ho, veterinári preliečili, ale jeho srdiečko potrebuje DOMOV. Vieme, že Aronko má malé šance nájsť si domov, ale my budeme veriť, že sa nájde láskavý človek, ktorý si Aronka vezme na dožitie.

Pre Aronka hľadáme doživotnú dočasnú opateru. To znamená, že mu zabezpečíme stravu, liečbu, doplnky, lieky a všetko, čo bude potrebovať do konca života. Prosíme len o miestečko, kde spozná, čo je to mať láskavý domov a svoju rodinu, kde bude milovaný. 

Aronko bude najšťastnejší v domčeku so záhradkou s prístupom dnu, aby bol čo najviac so svojou rodinkou. Krátke prechádzky, hádzanie loptičky, plná miska a mäkkučký peliešok – to je náš sen pre Aronka.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Viete objednať všetko potrebné pre útulkáčikov.
PAF