Astor

6864
pes
09/2018
08.07. 2019
x kríženec
20 kg
áno
áno
áno
nie
áno

Popis

“Darujem len do dobrých rúk”…a tak začal Astorov príbeh. Staršej pani niekto daroval šteniatko. Pekné, zdravé šteniatko tak prečo nie, veď pridú vnúčatka tak sa s ním pohrajú. Všetci sú spokojní, ten čo šteniatka rozdával a aj nová pánička, ale čo Astor? Astor si možno užil pár týždňov “na slobode”, ale keď trošku podrástol už vhodný pre nikoho nebol. Staršia pani nemala čas a ani zdravie jej neumožňovalo starať sa o mladého psíka. Vnúčastká sa väčšieho, nevychovaného psíka báli. Taaaakže….Astor skončil zatvorený v tom čo vidíte na fotkách. Svet videl cez medzery v paletách, dážď, slnko….bol tam! Krásny, zdravý pes “odložený” za domov…ako keď odložíte fúrik.

Toto je jeden z tisícky prípadov inzerátov, ktoré končia DARUJEM LEN DO DOBRÝ. TOTO JE JEDEN Z TISÍCKY PRÍPADOV, KEĎ DETI, SUSEDIA A PRIATELIA ZADOVÁŽIA (v dobrej viere) ŠTENIATKO STARŠÍM ĽUĎOM! Donesú na dvor maličké šteniatko, ktoré nič nezničí, nikoho nezvalí na zem, veľa toho nepotrebuje a z roztomilého maličkého psíka sa všetci radujú. A sľubi “Dedko, Babka nebojte sa, my sa o psíka postaráme” – bla bla bla. Tak ako skončia prázdniny/víkend/voľno tak skončí záujem o psíka. Prejde pár mesiacov a dedko a babka už nevládzu “Berce het toho psa, znaš to jak skáče a breše”

V TOMTO PRÍBEHU SÚ NADÁVKY ZBYTOČNÉ! ZMYSEL bude mať, ak si aspoň zopár ľudí ZOBERIE PONAUČENIE Z PRÍBEHU ASTORA. AK ASPOŇ ZOPÁR ĽUDÍ ODHOVORÍ ZADOVÁŽENIE ŠTENIATKA PRE STARŠÍCH ĽUDÍ A ODPORUČÍ IM PSÍKA V PRIMERANOM VEKU ABY ICH SPOLUNAŽÍVANIE BOLO RADOSŤOU NA OBOCH STRANÁCH A NIE UTRPENÍM. Myslite na budúcnosť ľudí a aj psíka… Keď sme Astora vyberali z tej búdi… široko-ďaleko nebolo šťastnejšieho psa. Krásny, mohutný 20kg pes bol šťastím bez seba. Astor je už v našom útulku a je to ten najlepší adept na výlet s útulkáčom.

Viac informácií doplníme neskôr. Ak nechcete čakať zavolajte nám na naše tel.č. 0907441447. Ak sa rozhodnete pomôcť so starostlivosťou (kompletné veterinárne ošetrenie, kvalitné krmivo, doplnky) môžete poslať svoj príspevok na náš Transparentný účet : Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov Číslo účtu: 5111391211 IBAN: SK5009000000005111391211 Kód banky: 0900 SLSP Swift kód: GIBASKBX Ďakujeme.