Astor

pes
05/2022
26.07. 2023
62cm; 17,4kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Astora a Astu k nám jedno ráno postupne doniesli ľudia, ktorí ich našli pobehovať v obci Seňa. Najprv prišla Asta a o pár hodín Astor. Obaja boli čipovaní, takže sme sa kontaktovali na uvedené telefónne číslo v čipe. Prišiel k nám manželský pár od ktorého sme sa dozvedeli, že kúpili dom, kde ostali po bývalom majiteľovi aj Astor a Asta. Keďže okolo domu nie je oplotenie, tak psíky utekajú a oni budú radi, ak ostanú u nás a nájdeme im nový domov.

Astor je mladý psík, plný energie, taký vrtichvostík s úžasnou povahou. Má priateľskú povahu a s každým je hneď kamarát. Rád šantí, spoznáva okolie a zaujíma ho všetko naokolo. Je stále veselý pripravený užiť si deň. Astor bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy, či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi. Je to mladý psík, ktorý bude presne taký, akého si ho vychováte.
Doporučujeme cvičák ako pri každom psíkovi, je to prospešné ako pre psíka, tak pre jeho majiteľa. Kto sa rozhodne adoptovať si Astora, nikdy neoľutuje, získa vďačného a dobrého psíka.
So psami a fenkami vychádza bez problémov. Manipulácia je bezproblémová, hygienické návyky má a dnu sa správa slušne.

Astor je vhodný pre láskavú, zodpovednú a aktívnu rodinku, alebo jednotlivca. Pre ľudí, ktorí majú vyhradený čas vo svojom živote aj pre psíka. Domov si hľadá do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Vhodný aj pre prvopsíčkarov.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie