Astra – rezervovaná

sučka
05/2021
22.06. 2021 ( 23.05. 2022)
kríženec NO
58cm; 29,1kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Astra sa našla ako maličké šteniatko v Moldave nad Bodvou, neskôr bola adoptovaná. Žiaľ dňa 23.05. 2022 sa nám z adopcie vrátila pre zásadnú zmenu, ktorá v rodine nastala.

Astra je múdra, aktívna a priateľská fenočka. Úžasná povaha, s ktorou zažijete veľa veselých dobrodružstiev. Ľudí má všetkých rada bez rozdielu a s každým je hneď kamarátka. Rada sa mazná, hrá a užíva si ľudskú spoločnosť. Miluje hračky, vodu, jedlo a psov. Je naozaj aktívna, stále sa buď hrá so psami, alebo sama s hračkou.

Prospel by jej základný výcvik, ako každému psíkovi. Na vodítku zo začiatku ťahá, potom, keď sa upokojí, už ide pekne. Astra od radosti a keď sa šalí, skáče na ľudí, vzhľadom k tomu ju odporúčame k väčším deťom. Astra je aktívna, miluje pohyb a bude super parťáčkou na výletoch, ale aj pri oddychovaní pri svojej rodinke. Najspokojnejšia je, keď je poriadne vybehaná a odpočíva s plným bruškom.
So psami a fenkami vychádza pekne a určite bude rada, ak v domove bude mať psieho kamaráta. Manipulácia je bezproblémová.

Astra je vhodná pre aktívnu rodinku alebo jednotlivca. Vhodná je aj pre prvopsíčkarov. Pre ľudí, čo sú viac v prírode a v pohybe, ako doma. Domov si hľadá ideálne ku domčeku s prístupom dnu a kvalitnou zateplenou búdkou.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF