Astra

sučka
01/2009
29.09.2020
x kríženec NO
62cm; 37,8kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Astrin príbeh začína pred 10 rokmi, keď si ju jeden milý pán adoptoval z nášho útulku. Astra sa mala úžasne, nič jej nechýbalo a bola šťastná a šťastný bol aj pán, že má takého dobré psíka. Astrička a pán boli nerozlučná dvojka, ale teraz ich osud nadobro rozdelil. Pánovi volali z domova dôchodcov, že majú pre neho voľné miesto a musí nastúpiť, bol z toho veľmi nešťastný, pretože Astra bola na neho extrémne naviazaná, no ak by nenastúpil teraz, vyškrtnú ho zo zoznamu úplne. Dom už predal. Pán si myslel, že počká kým Astrička zomrie a tak pôjde do domova s pokojom na duši.Pán nemá rodinu, ktorá by sa o Astru mohla postarať a tak psia dáma Astra musela prísť k nám do útulku. HROZNÁ ŽIVOTNÁ SITUÁCIE PRE OBE STRANY. PRE ČLOVEKA, KTORÝ MILUJE SVOJHO PSÍKA A PSÍK MILUJE SVOJHO PÁNA.

Astra je k ľuďom milá aj deti má rada, v tomto smere je úplne bezproblémová. So psami a fenkami nevychádza zatiaľ vôbec, vyšteká všetkých. Astra napriek svojmu vyššiemu veku je stále aktívna. Rada aportuje a zbožňuje demolovať plyšové hračky.

Astre hľadáme domov do domu s prístupom dnu, kde jej poskytnú všetko čo bude potrebovať a bude znova šťastná a spokojná. Astra je dnu slušná a má hygienické návyky.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.

Veľmi nám pomôžete ak sa rozhodnete pomôcť so starostlivosťou o útulkáčika (kompletné veterinárne ošetrenie, kvalitné krmivo, doplnky) svoj príspevok môžete poslať na náš Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX
Ďakujeme

2% Z DANE