Astrid

sučka
01/2022
14.02.2023
kríženec
39cm; 9,4kg
áno
áno
áno
áno

Popis

Astrid sa našla na ulici Uherova 4 v Košiciach. Akú má minulosť, netušíme, ale urobíme všetko čo bude v našich silách, aby jej budúcnosť bola čo najlepšia. Astrid nás spočiatku veľmi k sebe nechcela pustiť. Avšak každý deň nám dovolila viac a viac a teraz je to už úplne iný psík.

Astrid je úžasná, priateľská fenočka s energiou na rozdávanie. Je stále dobre naladená a pripravená prežiť deň naplno. Ľudí má rada všetkých, bez rozdielu, zoznámenie s ňou netrvá ani sekundu. Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť. Astrid miluje hračky, vodu a samozrejme ľudí. Každý človek a psík je jej najlepší kamarát.

Astrid je typická mladá fenočka. Všetko chce spoznávať a preskúmať, či ochutnať. Je veľmi učenlivá, vnímavá a hravá. Rada sa hraje so svojimi kamošmi, takže so psami a fenkami vychádza bez problémov a ak by bol v dome už psík, bude to len veľké plus pre všetkých. Astrid bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy, či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi. Na vodítku spočiatku dosť ťahá, aby sa čím skôr dostala všade a nič jej neušlo, ale po chvíľke trošku spomalí svoje tempo. Hygienické návyky má a manipulácia je bezproblémová.

Astrid hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Je vhodná pre mladú, aktívnu a zodpovednú rodinku alebo jednotlivca. Vhodná k deťom aj pre prvopsíčkarov.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie