Astro

pes
10/2017
12.06.2021
kríženec
52cm; 26,3kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Astro bol pravdepodobne vyhodený v obci neďaleko Košíc, kde sa už dlhšiu dobu túlal. Chvíľu sa zdržiaval aj v osade, odkiaľ neskôr ušiel. Objavil sa na farm,e kde našiel dobrých ľudí, ktorí mu pomohli a kontaktovali nás. Majitelia farmy nám o ňom povedali:
“Je kontaktný a nekonfliktný. Miluje ľudskú spoločnosť. Vychádza so psami aj fenami. Hospodárske zvieratká si nevšímal. Na cestu autom sa rýchlo naučí. Na vôdzke neťahá.”

U nás je ešte veľmi krátko, zatiaľ čo o ňom vieme povedať, že je to PERFEKTNÝ PES. Manipulácia je bez problémov. Ľudí má rád všetkých, bez rozdielu. Vychádza so psami aj fenkami. Je to aktívny psík.

Astro hľadá perfektný domov. Milujúcu rodinu, ktorá ho bude brať za člena rodiny. Astro nie je vhodný psík na celoročný pobyt von – niežeby to nezvládol, ale jeho povaha si vyžaduje kontakt so svojou rodinou.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF