Athéna

sučka
03/2013
06.03. 2023
kríženec belgického ovčiaka
60cm; 25,1kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Athéna sa pôvodne našla v mestskej časti Košice – Pereš. U nálezcov bola istý čas a neskôr sa dostala do útulku.

Athéna je úžasná staršia dáma s perfektnou povahou. Napriek vyššiemu veku má stále energiu na rozdávanie a určite ju treba brať ako aktívneho psíka, ktorý v sebe nezaprie črty Belgického ovčiaka. Je to temperamentné a hravé stvorenie. Má rada aport, uzle a plyšáky, no najradšej ľudí a ich spoločnosť, doslova sa tlačí na človeka.
V minulosti sa jej niekto musel venovať, pretože ovláda základné povely a na vodítku chodí ukážkovo. Jediný problém, ktorý Athéna má, je, že nedokáže ostať sama, potrebuje spoločnosť. Athéna vyhľadáva ľudský kontakt, ktorý si veľmi užíva.

Má pokojnú povahu, rada oddychuje v peliešku, ale k spokojnosti potrebuje pohyb a aby sa jej človek venoval. Athéna je úžasny pes, ktorý si zaslúži už len úprimnú lásku a aby pre niekoho znamenala to čo pre ňu jej pán – celý svet ❤️

So psami vychádza bez problémov a fenky si vyberá. Má hygienické návyky a dnu sa správa slušne. Manipulácia je bezproblémová.

Ideálny domov pre Athénu je dom s úplným prístupom dnu, vzhľadom na jej spoločenskú povahu. Do bytu je vhodná len v prípade neustálej prítomnosti človeka.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu: