Athos

pes
01/2019
22.01.2021
kríženec NO
60cm; 27,5kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Tento príbeh patrí množiteľom, domácim množiteľom, čo sa tvária “ja nič, ja chcem iba raz šteniatka”, ľuďom čo našli “dobré ruky” pre svojho psa na Bazoši, všetkým čo zatvárajú oči pred týraním, ľuďom čo stále dovolia, aby ich fenky rodili a rodili, všetkým, čo sú proti kastráciám a HLAVNE ľuďom, čo si myslia, že psy patria na reťaz.

TENTO PRÍBEH NIE JE O JEDNOM MAJITEĽOVI, TENTO PRÍBEH JE O STOVKÁCH ĽUDÍ ČO TO SPÔSOBILI.

Prišla nám prosba o pomoc: NA OPUSTENOM POZEMKU SÚ PIATI PSY NA REŤAZIACH, NIKTO ICH NEKŔMI – UMRÚ OD HLADU.
Počuť to je jedna vec – vidieť to na vlastné oči je niečo ÚPLNÉ INÉ!

KOSTRIČKY na reťaziach, PREMOČENÉ na chlp, prešlapujúce v hlbokom BLATE, PRÁZDNÉ nádoby, PREMOČENÉ búdy…

TIE PSY TAM NEBOLI TÝŽDEŇ, ANI MESIAC… OKOLIE PLNÉ OBALOV OD NAJLACNEJŠÍCH GRANÚL, KTORÉ NAPOSLEDY JEDLI VEĽMI DÁVNO…

VYCHODENÉ METROVÉ OKRUHY OKOLO BÚDOK – TO BOL ICH ŽIVOT. DEŇ ČO DEŇ.

Viete čo bolo najťažšie a zároveň najkrajšie? Ako sa tie psíky tešili, ako vrteli chvostíkmi, ako túžobne na nás pozerali. Keď sme ich odopli, len hľadali, čo by mohli zjesť…

TIE PSY SÚ NAŠI HRDINOVIA – PREŽILI! PREŽILI O HLADE, SMÄDE, PREŽILI OBROVSKÉ MRAZY, PREŽILI TO UTRPENIE!

Od dnešného dňa im začína nový život…

O PSÍKY SA S LÁSKOU POSTARÁME, VETERINÁR ICH UZDRAVÍ, ALE ICH SRDCIA BUDÚ POTREBOVAŤ DOMOV – TO BUDE UŽ NA VÁS.

Psíky sú v hrozných stavoch, podvýživené, uzimené, hnačkujúce…všetci podstúpia komplexné veterinárne vyšetrenia, dostanú kvalitnú stravu, okúpeme ich a zabezpečíme všetko čo budú potrebovať.
—————-
… A TAK SME SPOZNALI ÚŽASNÉHO ATHOSA!
Teraz sa dočítate, aký Athos je, a keď si uvedomíte, ako žil, uvedomíte si ako VEĽMI trpel. Ako trpel fyzicky a psychicky! Ako obyčajná reťaz a človek dokáže ublížiť nevinnému zvieraťu.

Athos je úžasný, rozumný mladý pes. Zo všetkého najviac miluje pohyb a aportovanie – to je jeho život! Za loptičkou pobeží aj na kraj sveta. Miluje vodu a všetko si užíva plnými dúškami. Manipulácia je bez problémov. Ľudí má rád a užíva si ich pozornosť. Samozrejme mu chýba výchova, ale tak múdry psík to dobehne veľmi rýchlo. Athos rád skáče, nemá hygienické návyky, ak je na vodítku, tak ho trhá a kuše – normálne by sme povedali nevychovaný pes, ale v jeho prípade, ak máte pred očami to, ako žil, sa v podstate z jeho “blbostí” tešíte. Avšak Athos veľmi rád absolvuje s novým páničkom výcvik, ktorý ho určite bude veľmi baviť. Athos s fenkami vychádza pekne, hraje sa s nimi, so samcami nevychádza.

Athosovi hľadáme rozumného, zodpovedného majiteľa so srdcom na správnom mieste. Majiteľa, ktorý Athosa povedie správnym smerom, ale bude ho aj rozmaznávať. Athosovi hľadáme láskavú rodinu, ktorá ho zoberie za člena svojej rodiny a nebude to len pes na dvore. Athos si zaslúži spoznať ten dobrý svet, ktorý tu stále je.

VŠETKY FOTKY ZO ZÁCHRANY NÁJDE TU.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.

Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF