Axo

pes
10/2021
25.02. 2022
kríženec bull
41cm; 15,5kg
áno
áno
áno
áno

Popis

Dňa 21.02. večer nás kontaktovali z veterinárnej kliniky s prosbou o pomoc pre psíka, ktorého sa vzdali majitelia po tom, čo mu bol diagnostikovaný parvovírus. Psíkovi sme zabezpečili potrebnú liečbu a teraz je pripravený nájsť si svoj pravý domov.

Axo je ešte typické šteniatko už v pubertálnom veku. Je milý, hravý a veľmi priateľsky. Je obľúbencom na venčení v útulku, všetci ho veľmi chvália. Na vodítku chodí ako pán, neťahá a ide fakt pekne. V tomto veku už začína mať svoju hlavu a niekedy vie byť tvrdohlavý. Rád sa hraje s hračkami, alebo si nájde inú zábavku.

So psami a fenkami vychádza dobre, rád sa s nimi hraje, ale začína byť trošku dominantný. Chodil často na výlety so psami a s nimi bez problémov fungoval. Axo je vhodný pre aktívnu rodinu, je vhodný aj k deťom.

Domov mu hľadáme do bytu alebo domu s uplným prístupom dnu. NIE JE VHODNÝ NA CELOROČNÝ POBYT VON!
Axovi hľadáme domov k ľuďom, ktorí majú skúsenosti so psami typu bull. Majú dostatok trpezlivosti, času a ochoty sa venovať jeho výchove a budú pokračovať v socializácii.

Adopcii predchádza určitý proces, prosíme o rešpektovanie. Je potrebná mailová komunikácia, vyplnenie dotazníka, nezáväzné stretnutie a osobné prevzatie psíka. Podpisuje sa adopčná zmluva s podmienkou kastrácie v primeranom veku a hradí sa adopčný poplatok.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na email uvplp.ke@gmail.com. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF