Babedo

pes
11/2011
23.12.2020
kríženec stafforda
57cm; 35kg

Popis

Dostali sme prosbu o pomoc pre psíka, ktorý ostal sám v byte po smrti svojho majiteľa. Tak k nám do útulku prišiel desaťročný Nero, domáci ho volali Babedo a u nás ho tiež tak voláme. Prvé dni bol zmätený a nechápal, kde je, čo sa deje… Po tom, čo mu zomrel najbližší človek, ktorého určite miloval, sa opäť snaží otvoriť svoje srdiečko a naplno milovať a žiť. Babedo je veľký havko plný lásky, aj keď trošku sklamaný osudom. Babedo potrebuje lásku a domov, kde znovu spozná krásu života.
Ľudí má rád a aj napriek veku je stále aktívny a hravý. Rád má hračky a hlavne pešky, uzle s ktorými sa naťahuje. Babedo sa veľmi rád s nami “rozpráva”, štekaním “sa vyžaluje”, agresívny nie je!
Má hygienické návyky a manipulácia je bezproblemová. So psami ešte nebol odskúšaný priamo, ale s niektorými sa oštekava, k iným vrtí chvostom, takže uvidíme a doplníme. Babedo je vhodný do bytu, alebo domu s úplným prístupom dovnútra. K skúsenejším ľuďom, ktorí toto plemeno poznajú a budú mu vedieť zabezpečiť potrebnú fyzickú aj psychickú aktivitu.
Vaša skúsenosť s Babedom
  1.  Babedo bol na výlete a napísali nám o ňom:
    “Babedo je veľmi dobrý. Sem tam potiahne, keď ho niečo veľmi zaujme, ale ináč ide pekne. Veľa žobre o jedlo. Keď počuje nejaký sáčok, tak si sadne a pozerá, či mu niečo hodíme, alebo nie. Ceste autom bola ok, i keď bol asi trochu v strese, keď sme išli po takej ceste, čo bola sama zákruta. Bol šťastný, keď vystúpil z auta. Dobrý psík je to, sem tam ma ignoruje, keď ho volám, ale za piškotku príde všade, aj labku dá :)”
Vieme, že Babedo má 10 rokov a väčšina ľudí chce šteniatka alebo mladé psíky, ale PROSÍME DAJTE MU ŠANCU. Starostlivosť o psíka je náročná a adopcia je záväzok na mnoho rokov, preto prosíme, zvážte svoje možnosti a zodpovedne pristupujte k osvojeniu útulkáčika.
Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Viete objednať všetko potrebné pre útulkáčikov.
PAF