Babedo

pes
11/2011
23.12.2020
kríženec stafforda
57cm; 35kg

Popis

Dostali sme prosbu o pomoc pre psíka, ktorý ostal sám v byte po smrti svojho majiteľa. Tak k nám do útulku prišiel desaťročný Nero, domáci ho volali Babedo a u nás ho tiež tak voláme. Prvé dni bol zmätený a nechápal kde je, čo sa deje…

Po tom čo mu zomrel najbližší človek, ktorého určite miloval sa opäť snaží otvoriť svoje srdiečko a naplno milovať a žiť. Babedo je veľký havko plný lásky aj keď trošku sklamaný osudom. Babedo potrebuje lásku a domov, kde znovu spozná krásu života. Ľudí má rád a aj napriek veku je stále aktívny a hravý. Rád má hračky a hlavne pešky, uzle s ktorými sa naťahuje. Babedo sa veľmi rád s nami “rozpráva” štekaním “sa vyžaluje”, agresívny nie je!

So psami sa neznesie, aj v domove bol vychovávaný ako “jedináčik”. Má hygienické návyky a manipulácia je bezproblemová.

Babedo je vhodný do bytu, alebo domu s úplným prístupom dovnútra. K skúsenejším ľuďom, ktorí toto plemeno poznajú a budú mu vedieť zabezpečiť potrebnú fyzickú aj psychickú aktivitu. Vieme, že Babedo má 10 rokov a väčšina ľudí chce šteniatka, alebo mladé psíky, ale PROSÍME DAJTE MU ŠANCU.
VAŠA SKÚSENOSŤ S NEROM:
1. Nero bol na výlete a napísali nám o ňom:
“Babedo je veľmi dobrý. Sem tam potiahne keď ho niečo veľmi zaujme, ale ináč ide pekne. Veľa žobre o jedlo. Keď počuje nejaký sáčok, tak si sadne a pozerá či mu niečo hodíme, alebo nie. Ceste autom bola ok i keď bol asi kus v strese keď sme išli po takej ceste čo sama zákruta. Bol šťastný keď vystúpil z auta. Dobrý psík je sem tam ma ignoruje keď ho volám ale za piskotku príde všade aj labku dá.”

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie