Babsy – rezervovaná

sučka
06/2017
26.07.2021
kríženec
40cm; 10,3kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Babsy a jej šteniatka sa našli pri rodinnom dome na zadnej záhrade (humne), keď rodina išla kosiť trávu. Kontaktovali nás s prosbou o pomoc a celú rodinku sme prevzali do útulku. O rodinku sme sa s láskou postarali a teraz sú pripravení nájsť si svoje domovy.

Babsy je zlatíčko. Mladá, aktívna a priateľská fenočka. Užíva si prechádzky, výlety a akúkoľvek aktivitu, a preto ju odporúčame pre aktívnu rodinku, či jednotlivca. Babsy sa však rada aj prispôsobí a bude si užívať aj oddych s páničkom.

Manipulácia je bezproblémová. Hygienické návyky má. Vychádza so psami aj s fenkami. Je vhodná aj pre prvopsíčkarov. Jediná vec, ktorá je u Babsy trošku problém, je to, že je lezec a dokáže preliezť plot (pletivový).

Babsy si hľadá nový domov do bytu, alebo domu s uplným prístupom dnu.

Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

Pre viac informácíí alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám napíšte sms.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF