BADY 2

pes
12/2019
kríženec labradora
58cm; 23kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Badyho sa vzdali majitelia, ktorí sa o neho nedokázali viac starať. Bady je typický labrador. Mladý, aktívny psík, ktorý všetko a všetkých miluje. Zbožňuje loptičky, hračky a samozrejme vodu. Ľudí má všetkých rád a s každým je hneď kamarát.

Bady potrebuje veľa pohybu, aktivity. Bude perfektný rodinný pes, parťák na výletoch a pri každej vylomenine bude prítomný. Určite to nie je vhodný psík pre “domasedov” a určite mu nebude stačiť ani veľká záhrada – potrebuje pozornosť.

Na vodítku ťahá do všetkých strán, chce byť všade a hneď. Fenočky má rád, samcov si vyberá, ale výnimočne mu niektorý sadne. Bady má hygienické návyky.

Bady si hľadá nový domov ideálne domček s úplným prístupom dnu, ale spokojný bude aj v byte – ak bude mať dostatok pohybu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF