Bady

pes
09/2018
kríženec labradora
58cm; 27kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Bady sa našiel túlať v centre mesta Košice. Bol začipovaný a po následnom rozhovore s majiteľmi sa ho oni vzdali, aby sme mu našli nový domov.

Bady je typický labrador. Mladý, aktívny psík ktorý všetko a všetkých miluje. Zbožňuje loptičky, hračky a samozrejme vodu. Ľudí má všetkých rád a s každým je hneď kamarát. Bady potrebuje veľa pohybu, aktivity. Bude perfektný rodinný pes, parťák na výletoch a pri každej vylomenine bude prítomný. Určite to nie je vhodný psík pre “domasedov” a určite mu nebude stačiť ani veľká záhrada – potrebuje pozornosť.
Na vodítku ťahá do všetkých strán, chce byť všade a hneď. Fenočky má rád, samcov si vyberá, ale výnimočne mu niektorý sadne. Bady má hygienické návyky.
Bady si hľadá nový domov ideálne domček s úplným prístupom dnu, ale spokojný bude aj v byte – ak bude mať dostatok pohybu.

PRE VIAC INFORMÁCIÍ, ALEBO V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA TEL.Č. 0907441447. V PRÍPADE NEDOSTUPNOSTI NÁM PROSÍME NAPÍŠTE SMS.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.