Bailey

pes
05/2023
31.01. 2024
kríženec
58cm; 25kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Baileyho sa vzdal majiteľ…
Bailey je milý a hravý psík ak by sme ho mali opísať presnejšie je to veselé turbo. Je to pubertiačik a to doslova, hral by sa 24/7 je jedno či s loptou, plyšákom, alebo psími kamošmi.
Zo všetkého a z každého sa teší a s každým je hneď najlepší kamarát. Bailey je šikovný, učenlivý psík.
Užíva si pozornosť, škrabkanie a pusinkovanie.
Je aktívný a stále niečo vymýšľa ako sa zabaviť. Všade musí byť, všetko musí vidieť a všetko preskúmať. Po dni plnom aktivít si bude spokojne odpočívať vo svojom peliešku v blízkosti svojej rodinky.
Bailey je aktívny psík a aby bol spokojný a šťastný potrebuje dostatok pohybu. Bude milovať výlety v prírode, kúpanie v potokoch a šantenie so svojou rodinou.
Bailey je PERFEKTNÝ PSÍK, ktorý potrebuje lásku svojej rodiny a veľa aktivity.
So psami a fenkami vychádza bez problémov, celé dni sa s nimi hrá. Určite by ho v novom domove potešil psí parťák s ktorým by sa mohol hrať.
Hygienické návyky má pri pravidelnom venčení. Ak je vybehaný dnu sa správa slušne, veci neničí a manipulácia je bezproblémová.
Bailey si hľadá domov do ideálne do domčeka s prístupom dnu a kvalitnou zateplenou búdkou. Pri dostatočnej aktivite bude spokojný aj v byte.
Bailey je vhodný pre láskavú, zodpovednú a aktívnu rodinku, alebo jednotlivca. Vhodný aj pre prvopsíčkarov a k deťom. Pre ľudí, ktorí majú vyhradený čas vo svojom živote aj pre psíka.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie