Bak

pes
05/2014
12.05.2021
kríženec
41cm; 14,7kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Dostali sme prosbu o pomoc pre dvoch psíkov – Baka a fenočku Bany, ktorých majiteľka má vážne zdravotné problémy a nedokáže sa o psíkov postarať. Prvé dni boli náročné ako pre nich tak aj pre nás. Nevedeli, kde sú, báli sa a nechceli k sebe nikoho pustiť. Prešlo pár dní a z vystrašených psíkov sa stali zlatíčka. Teraz sa predbiehajú, ktorý bude skôr hladkaný a nepohnú sa od nás ani na krok.
Bak je veľmi hravý, milý a má aktívnejšiu povahu. Veľmi rád aportuje. Keď si na čliveka zvykne je to veľký mojkoš. Veľmi dobre sa znáša s fenkami, psov si vyberá. Vychádza s domácimi zvieratkami, keďže fungoval na jednom dvore s mačkou aj hydinou nikdy im neublížil.
Bak by bol najviac spokojný pri domčeku s prístupom dnu. Veľmi by sme si priali aby si našli domov spolu, ale vieme, že je to veľmi malá šanca. Každopádne spoločný domov budeme preferovať, ale nebude to podmienka. Budeme ich sledovať a viac informácií doplníme neskôr.
Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Psík nie je hračka pre deti! Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.
AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF