Bala

sučka
06/2021
24.11. 2021
kríženec
26cm; 10,3kg
áno
áno
áno
áno

Popis

Bala sa našla na Myslavskej ceste, kde sa túlala. Bala je odrastené šteniatko s milou, hravou a priateľskou povahou. Rada sa hraje, mojká a skúma svet. Ľudí má rada, užíva si ich pozornosť. S menšími psíkmi sa hraje, väčších sa bojí, ale so všetkými pekne vychádza.

Bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi. Bala je mladučký psík a bude presne taká, ako si ju vychováte. Hygienické návyky má na 90%, ale pri pravidelnom venčení budú určite 100%.

Bala si hľadá milú, aktívnu rodinku, ktorá ju bude brať ako člena rodiny a dopraje jej všetko, čo potrebuje, aby bola spokojná a šťastná. Bala si hľadá nový domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Ak by bol v dome menší psí kamarát, Bala bude veľmi rada.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF