Bany – rezervovaná

sučka
09/2016
12.05.2021
kríženec
40cm; 13,5kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Dostali sme prosbu o pomoc pre dvoch psíkov Baka a fenočku Bany, ktorých majiteľka má vážne zdravotné problémy a nedokáže sa o psíkov postarať.

Prvé dni boli náročné ako pre nich tak aj pre nás. Nevedeli kde sú, báli sa a nechceli k sebe nikoho pustiť. Prešlo pár dní a z vystrašených psíkov sa stali zlatíčka. Teraz sa predbiehajú, ktorý bude skôr hladkaný a nepohnú sa od nás ani na krok.

Bany je kľudnejšia fenočka s veľmi milou a priateľskou povahou. Je milá k ľuďom a vhodná aj k deťom. Je zvyknutá na domáce zvieratá, hydinu aj ovečky. Vychádza so psami aj s fenkami. Bany má jediný problém a to taký, že nevie ostať sama v interiéri. Buď tam musí byť s ňou človek, alebo psí kamarát. Bany by bola najviac spokojná pri domčeku s prístupom dnu.

Veľmi by sme si priali aby si našli domov spolu, ale vieme, že je to veľmi malá šanca. Každopádne spoločný domov budeme preferovať, ale nebude to podmienka.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Psík nie je hračka pre deti! Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF