Barny

pes
11/2019
22.05. 2022
49cm, 19,2kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Barny prišiel náhle o majiteľa a pozostalá rodina na neho žiaľ nemala čas, a tak mu hľadali nový domov, aby sa mal lepšie. Barny k nám prišiel v zanedbanom stave s váhou 11,2kg a mal kompletne zadredovanú srsť. Kolegynkám dal pri strihaní poriadne zabrať, strihali ho asi 4 hodiny a Barny sa im za to odvďačil svojou trpezlivosťou.

Za krátku dobu po prijatí sa u Barnyho prejavili záchvaty, chudol a jeho stav sa zhoršoval. Absolvoval množstvo vyšetrení, testov, odberov čo trvalo dlhé mesiace. Po každej nasadenej liečbe sa čakalo ako zaberie. Zdravotná príčina jeho problémov sa podarila určiť – bola mu diagnostikovaná ADDISONOVA CHOROBA. Nastavila sa stabilná liečba, ktorá obnáša jednu tabletku denne a každých 35 dní musí dostať injekčne liek na veterinárnej klinike a chodiť na kontrolné vyšetrenia krvi. Náklady na liečbu na jeden mesiac sú približne 50€. Barny je na liečbe ako každý iný psík bez akýchkoľvek zdravotných obmedzení a príznakov.
Záujemcom, ktorých neodradili tieto všeobecné informácie, samozrejme poskytneme presné informácie o diagnóze a liečbe.

Ak ste sa dočítali až sem a stále máte záujem sa o Barnym dozvedieť viac, určite neoľutujete!

Barny je úžasný psík so stále dobrou náladou. Je to taká veľká kopa radosti a šťastia. Miluje všetkých a všetko. Zoznámenie s ním netrvá ani sekundu, keďže každý človek je Barnyho najlepší kamarát. Má veľmi rád hračky a hlavne tie pískajúce, s ktorými sa hrá až dokým neprestanú pískať. V lete má rád vodu. Všade, kde sa niečo deje, musí byť.

Na vodítku chodí pekne. Bude úžasným parťákom na turistiku, či dlhé prechádzky v prírode, a taktiež pri oddychovaní so svojou rodinkou. Barny je jeden perfektný, vyrovnaný a úžasný psík a ten, kto si ho adoptuje, to NIKDY neoľutuje.

So psami aj fenkami vychádza bez problémov, rád sa s nimi hrá. Určite by sa potešil, ak by v novom domove mal psieho parťáka. Hygienické návyky má, dnu sa správa slušne a manipulácia je bezproblémová. Barny si hľadá nový domov do domčeka s úplným prístupom dnu, alebo do bytu. Barny si hľadá aktívnu, milú rodinu, ktorá ho bude brať ako člena rodiny. Je vhodný k deťom aj pre prvopsíčkarov.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie