Baška

sučka
10/2014
05.09. 2023
kríženec
30cm; 6,9kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Baška k nám prišla z pôvodného domova a teraz potrebuje násť svoj pravý, láskavý a zodpovedný domov.

Baška je úžasná psia dáma a chodiaca láska. Na svoj vek je stále veľmi aktívna. Na prvom mieste je u nej človek. Veľmi rada sa necháva hladkať a na jej očkách priam vidíte ako túži po láske a aby sa jej niekto venoval.
Veľmi rada má prechádzky, na vodítku chodí ako dáma (trošku uštekaná) a aj keď je staršia určite ešte zvládne nenáročnú turistiku, energia a elán do života jej rozhodne nechýba.
S fenkami a psami vychádza bez problémov a aj s väčšími psami si vie urobiť poriadok.
Hygienické návyky má 100% a manipulácia je úplne bezproblémová.

Baška si hľadá nový domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Vhodná aj pre starších, ale stále aktívnych ľudí, má rada aj deti.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.